DnnForge - NewsArticles
27


تلاش مجدد در حوزه مدیریت درآمد منطقه و تلاش در جهت آزادسازی منابع درآمدی در سال 96

تلاش مجدد در حوزه مدیریت درآمد منطقه و تلاش در جهت آزادسازی منابع درآمدی در سال 96

طی دیدار نوروزی مدیر منطقه 4 با پرسنل مطرح شد

تلاش مجدد در حوزه مدیریت درآمد منطقه و تلاش در جهت آزادسازی منابع درآمدی در سال 96

قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک ضمن تبریک سال نو به تمامی همکاران خدوم مجموعه شهرداری اراک به ویژه پرسنل منطقه 4 و آرزوی سلامتی وتوفیق روزافزون در سال جدید برای تمام همکاران، به بیان اهداف مدیریت این منطقه در سال جدید پرداخت.

وی ضمن تأکید بر همدلی و همزبانی مردم و مسوولین به ویژه مدیران شهری که می‌تواند زمینه‌ساز تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال شود گفت: فعالیت‌های گسترده مدیریت شهری در حوزه‌های مختلف عمرانی- خدمات شهری و ... با توجه به تنگناهای مالی موجود در سال گذشته به هیچ عنوان باعث نشد تا از روند توسعه و حرکت پرشتاب این منطقه از شهرداری کاسته شود، لذا در سال جدید نیز با توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار (ع) و در جهت پیگیری منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه اقتصاد مقاومتی، با توجه به اینکه در این امر خطیر می‌بایست نسبت به مدیریت درآمد و هزینه به طور همزمان دقت زیادی اعمال گردد، مصمم بوده و هستیم. لذا شایسته است با اهتمام بر این مهم سعی وافر نموده تا با مدیریت اصولی در جهت اخذ درآمد به منظوراجرای تعهدات شهرداری در قبال شهروندان قدم برداشته و تا حد امکان پاسخگوی مطالبات مردم باشیم.

وی همچنین در ادامه به پیگیری برخی امور در سال جدید پرداخت و اظهار داشت: پیگیری در خصوص چابک‌سازی ساختار اداری که می‌تواند یکی از اقدامات مفید درحوزه اقتصاد مقاومتی باشد، پیگیری در خصوص فرهنگ‌سازی وصول عوارض و بهای خدمات شهری با ارائه پیشنهادات و همکاری تنگاتنگ با سازمان‌های مسوول در این زمینه، پیگیری در خصوص استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود به ویژه استفاده از افراد صاحب اثر و صاحب‌نظر در حوزه‌های اقتصاد شهری و مدیریت مالی از جمله اموری می‌باشند که در سال جدید به صورت جدی پیگیری می‌شود.

قاسمی در پایان این دیدار ضمن تأکید مجدد درخصوص مدیریت درآمد منطقه و تلاش در جهت آزادسازی منابع درآمدی و شفاف‌سازی در حوزه مالی، از خداوند منان خواستارسربلندی و عزت ایران و ایرانی در سایه ائمه اطهار (ع) و تعجیل در ظهور امام عصر (عج) شدند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (89)
کد خبر: 8765
  • تلاش مجدد در حوزه مدیریت درآمد منطقه و تلاش در جهت آزادسازی منابع درآمدی در سال 96

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید